Hallitus

Lohjan reserviupseerikerhon hallitus.

Timo Jukola Puheenjohtaja t.jukola@hotmail.com 0445973333
Tuomo Paaso Varapuheenjohtaja tuomo.paaso@saastopankki.fi 0504080111
Seppo Iivonen Sihteeri, rah.hoit. seppo@iivonet.net 0440402499  (019)335596
Reijo Kiri Varautuminen reijo.kiri@gmail.com  0505690353
Lauri Hietaniemi laurihietaniemi35@gmail.com 0405532764
Mauri Hokajärvi mauri.hokajarvi@dnainternet.net 0442374123
Kalervo Kaarre kalervo@kaarteensotamuseo.fi 0400471644
Petri Iivonen pate.iivonen@gmail.com
Kyösti Sario Kerhon asevastaava kyosti.sario@dnainternet.net 0415018350

 

Uudenmaan Reserviupseeripiiri ry hallituksessa edustus :

Timo Jukola hallituksen jäsen t.jukola@hotmail.com 0445873333 koti /  0505666039 työ
Bengt Wiberg varajäsen bengt.wiberg@netti.fi 0505351953